Alicia Hamm

2020 – Osvobozený od strachu


Přednášky a semináře

Řádné přednášky a semináře byly z důvodu koronavirové situace ZRUŠENY. Probíhají jen online přednášky a konzultace.


Manifestace Nového času

Přihlásit se

Online přednáška (prostřednictvím aplikace ZOOM)

neděle 22. 11. 2020, 17.00–20.00, online

To, v co věříte, se přemění na váš výtvor a bude vaším životem. Pokud tedy věříte v Lásku, stane se Láska vaším životem a vaší vibrací. Tak se zbavte čehokoli, co není Láskou, a staňte se Láskou, důvěrou a krásou. Vše, co musíte udělat, je dýchat. Tak dýchejte Lásku, protože Láska je Vzduchem a Světlem, Ohněm a Vodou. Matka Země je Láskou a my jsme její děti. Tak se jí dotkněte a dovolte své emoci být krásou. Prostě buďte vděční za to, že jste. Buďte prostí a užívejte si jako dítě. Tohle je nový čas, čas v kruhu.

Lektor: Alicia Hamm
Místo: Online, prostřednictvím aplikace ZOOM (ZOOM registrace)
Kontakt: 774 309 259, enasperk@centrum.cz

Příspěvek: 300 Kč (příspěvěk je určen Alícii, kvůli situaci s covidem)

Přednáška je s překladem do češtiny.


Individuální konzultace a léčení s Alicií

Přihlásit se

Volné termíny zašleme emailem.

Individuální konzultace poskytuje Alície na skypu nabo whatsapp.
Alície mluví anglicky, německy a španělsky. Můžeme poskytnout i překlad.

Cena: 2 000 Kč (1,5 hod.)
Překlad: 500 Kč

Kontaktní osoba: Ena Šperková
Kontakt: 774 309 259, enasperk@centrum.cz


Závazná přihláška
Zálohy posílejte na účet 51-0905530217/0100, jako variabilní symbol uveďte svoje příjmení.


Podmínky účasti a platební podmínky přednášek a seminářů s Alícií Hamm

  • Vaše rezervace se stává platnou po odeslání online přihlášky a zaplacení zálohy nebo plného kurzovného. V případě, že zvolíte variantu zálohy, doplatek probíhá na místě v hotovosti před začátkem akce.
  • Po odeslání přihlášky obdržíte (během několika dnů) potvrzující e-mail. Po připsání Vaší platby na náš účet obdržíte e-mailem potvrzení o přijetí platby.
  • Účastník se přednášek a seminářů účastní plně na svou zodpovědnost. Organizátoři nenesou zodpovědnost za fyzické i psychické újmy a materiální škody (např. ztráty hmotných věcí i cenností), které se mohou účastníkovi v průběhu seminárů přihodit.
  • Vynaložíme veškeré úsilí na dodržení všech avizovaných ujednání ohledně přednášek, seminářů a průběhu jejího konání, organizátor si ale vyhrazuje právo na změnu těchto ujednání, bude-li to shledáno za nezbytné. Za tyto změny nenese organizátor vůči účastníkovi žádnou zodpovědnost. O případných změnách Vás ihned informujeme.
  • Storno podmínky: Při zrušení účasti déle než 30 dnů před zahájením seminárů bude účtován administrativní poplatek ve výši 150 Kč a platba bude vrácena zpět na Váš účet.
  • Při zrušení účasti méně než 30 dnů účtujeme poplatek ve výši zálohy dílny. Při zrušení účasti méně než 15 dní před začátkem dílny je celá Vaše platba nevratná. Můžete však za sebe najít náhradníka.
  • Ochrana soukromí: Veškeré osobní údaje zde uvedené budou sloužit pouze pro potřeby organizátora akce. V žádném případě údaje neposkytujeme třetím stranám.

© created by blackeye.cz