Alicia Hamm

2020 – Osvobozený od strachu


Alicia Hamm

Černý los Šamanka původem z Argentiny, která ve své první iniciaci přijala jméno „Most“ (the Bridge). Alicia následuje tradice indiánských kmenů (Lakota a Hopi )severní a jižní Ameriky. Mezi její učitele patřil Walace „Černý los“ (Wallace – Black Elk), který je i její hlavní a největší učitel, „Hbitý jelen“ (Swift Deer), „Odvážný bizon“ (Brave Bufalo), „Pán větrů“ (the Lord of the winds), incký mistr Don Eduard, Franco Gabriel Hernández a další.

Na svých seminářích pracuje s lakotským šamanským léčivým kruhem (Medicine wheel), lakotskou školou snů (the Dream school). Na seminářích používá a pracujes kyvadlem, krystaly, učí čištění aury – vykuřováním posvátnou šalvějí a pérama z ptáků, otevření čaker, lokalizaci duše, meditace. Přes tyto metody učí lidi transformovat a rozpouštět naše bloky. Pracuje tradičním způsobem, k poctě duchů, k léčení a k poctě Matky Země. Její přístup vychází z principu, že ona je pouhým nástrojem – Mostem, semináře řídí formou chanellingu.

Alicia svým léčením umí přesně lokalizovat naše bloky, které jemným způsobem pročišťuje, uvádí nás do našeho středu, do spojení se silou přírody a do naší jednoduchosti. Dokáže posílit naše duševní síly.

V posledních letech jsou její semináře pořádány především v Rakousku a Německu. V roce 2006 Alicie poprvé navštívila i Českou republiku a budeme mít proto šanci se s ní opět setkat i v tomto roce na jejích přednáškách a seminářích.


© created by blackeye.cz